W obszarze zainteresowań zawodowych, najważniejsza jest dla
mnie kompleksowa praca z Pacjentem zarówno w sferze ludzkiego
ciała (soma), jak i w obszarze ludzkiej psychiki, emocji
(psyche), podejmowanie działania w kierunku samorozwoju
oraz zwiększania samoświadomości, co istotnie wpływa na jakość
samopoczucia fizycznego i mentalnego.
Od 2016r. do 2025r. pracowałam w Ośrodku Rehabilitacyjnym,
natomiast od
11 czerwca 2025r.
prowadzę swój własny Gabinet Fizjoterapii i Psychosomatyki -
wizyty stacjonarne oraz w miejscu zamieszkania Pacjenta.
Prywatnie: Jestem miłośniczką natury, wycieczek terenowych,
pracy i wypoczynku w swoim ogrodzie, fotografowania przyrody,
czytania książek, tańca, kibicowania podczas rozgrywek
siatkarskich, itp. Szaleńczo zakochana w swoim rozpieszczonym
kundelku - Szafirze.